Usługi kucia

Kucie to proces produkcyjny polegający na kształtowaniu metalu poprzez kucie, prasowanie lub walcowanie. Te siły ściskające są dostarczane za pomocą młotka lub matrycy. Kucie często dzieli się na kategorie w zależności od temperatury, w jakiej jest wykonywane – kucie na zimno, na ciepło lub na gorąco.

Nasze usługi kucia obejmująProces kuciaIKucie metalu.

Celem kucia jest wytworzenie części metalowych. W porównaniu z innymi metodami produkcji, kucie metalu pozwala uzyskać jedne z najsolidniejszych dostępnych części.  Podczas podgrzewania i prasowania metalu drobne pęknięcia zostają uszczelnione, a wszelkie puste przestrzenie w metalu zamykają się.

Proces kucia na gorąco powoduje również rozbicie zanieczyszczeń w metalu i ponowne rozprowadzenie takiego materiału w całej konstrukcji metalowej. To znacznie zmniejsza wtrącenia w kutej części. Wtrącenia to złożone materiały wszczepiane wewnątrz stali podczas procesu produkcyjnego, które powodują powstawanie naprężeń w końcowych kutych częściach.

Chociaż zanieczyszczenia należy usunąć już na etapie początkowego odlewania, kucie dodatkowo uszlachetnia metal. Innym sposobem wzmacniania metalu przez kucie jest naprzemienna struktura jego ziaren, czyli przepływ ziaren materiału metalowego podczas jego odkształcania. Poprzez kucie można uzyskać korzystną strukturę ziaren, dzięki czemu kuty metal jest mocniejszy.
Czy chcesz kupić spersonalizowany Usługi kucia wyprodukowany w Chinach? Youlin to zdecydowanie dobry wybór. Jesteśmy znani jako jeden ze znanych producentów i dostawców Usługi kucia w Chinach. Akceptujemy głównie działalność OEM i ODM, ponieważ oferujemy grupę konsultingową, pracowników z bogatym doświadczeniem, zarządzanie łańcuchem dostaw, różne rozwiązania i wyłącznie eksport.