Ningbo Youlin to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie precyzyjnej obróbki CNC, toczenia CNC, frezowania CNC, tłoczenia metali, głębokiego tłoczenia, kucia, odlewania, odlewania metodą inwestycyjną, odlewania ciśnieniowego, wytłaczania aluminium, wtrysku tworzyw sztucznych, cięcia laserowego rur i blach Produkcja metali w różnych gałęziach przemysłu od ponad dekady. Wytwarzane przez nas produkty znajdują zastosowanie głównie w przemyśle medycznym, elektronicznym, lotniczym, mechanicznym, komunikacyjnym, zabawkarskim, inteligentnym sprzęcie i innych branżach.


Nasza firma rozwijała się prężnie razem z naszymi klientami, z bogatym doświadczeniem i doskonałą jakością.


Nasz zespół podąża za Tobą i Twoimi pomysłami. Głównie akceptujemy biznes OEM / ODM, ponieważ oferujemy grupę konsultingową, pracowników o bogatym doświadczeniu, zarządzanie łańcuchem dostaw, różne rozwiązania i tylko eksport.


Każdy rodzaj materiału może być opracowany i dostarczony dokładnie według specyfikacji, projektu i wymagań klienta. Naszą podstawową misją jest terminowe spełnianie oczekiwań klientów i usług w konkurencyjnych cenach oraz oferowanie precyzyjnej obróbki i usług dostosowanych do potrzeb klienta.


Nasze atuty

Szybkie próbki

Kompleksowe oprogramowanie projektowe umożliwia wykonanie próbki w ciągu 7 do 10 dni.

Najwyższa jakość

Kompletny zestaw urządzeń kontrolnych i procesów kontroli jakości tworzy doskonałe produkty obrabiane CNC.

Doświadczony zespół

Nasz zespół zgromadził bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji części do obróbki CNC, części do frezowania CNC i części tokarskich. Co może nas odróżnić od innych.

Dostawa na czas

Sprawny proces wysyłki i dobry dostawca gwarantują, że zawsze możemy dostarczyć towar na czas.


Mamy doświadczony zespół zajmujący się indywidualną obsługą OEM, zaawansowaną technologią, doskonałym wyposażeniem, ścisłe zarządzanie jest podstawą ciągłego rozwoju i ekspansji firmy, a precyzyjne produkty zdobywają zaufanie klientów. Wierzymy, że dzięki naszym ciągłym wysiłkom i dążeniom będziemy w stanie osiągnąć obopólne korzyści i wygrać z naszymi klientami!