Usługi obróbki CNC

Nasze usługi w zakresie obróbki CNC obejmująObróbka tokarska CNC, Precyzyjna obróbka CNC, Obróbka metali CNC, Obróbka aluminium CNC, Obróbka CNC stali nierdzewnejitp.

Obróbka CNC lub produkcja CNC to proces produkcyjny, w którym wstępnie zaprogramowane oprogramowanie komputerowe steruje ruchem narzędzi i maszyn fabrycznych. Proces ten można wykorzystać do sterowania szeregiem złożonych maszyn, od szlifierek i tokarek po młyny i plotery CNC. Dzięki obróbce CNC trójwymiarowe zadania cięcia można wykonać za pomocą jednego zestawu podpowiedzi.


Obróbka CNC umożliwia tworzenie części i podzespołów, których wykonanie ręczne zwykle byłoby niemożliwe. Pojedynczy zestaw podpowiedzi wprowadzony do komputera może stworzyć złożone produkty 3D. Maszyna CNC usuwa materiał z elementu podstawowego poprzez wiercenie, frezowanie, toczenie lub inne operacje w celu utworzenia kształtów, kątów i gotowego produktu.

Definicja obróbki CNC polega na tym, że jest to subtraktywny proces produkcyjny, w którym zazwyczaj wykorzystuje się skomputeryzowane sterowanie i obrabiarki do usuwania warstw materiału z półwyrobu – zwanego półfabrykatem lub przedmiotem obrabianym – i wytwarza część zaprojektowaną na zamówienie. Proces ten nadaje się do szerokiej gamy materiałów, w tym metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, pianki i kompozytów, i znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak duża obróbka CNC, obróbka części i prototypów dla telekomunikacji oraz CNC obróbka części lotniczych, które wymagają węższych tolerancji niż w innych branżach. Należy pamiętać, że istnieje różnica pomiędzy definicją obróbki CNC a definicją maszyny CNC – jedna to proces, a druga to maszyna. Maszyna CNC (czasami błędnie nazywana maszyną C i C) to programowalna maszyna, która jest w stanie samodzielnie wykonywać operacje obróbki CNC.

Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem obróbki CNC do produkcji różnych produktów, dowiedz się więcej o tym, jak działa obróbka CNC i programowanie CNC, prześlij nam e-mail z prośbą o wycenę.
Czy chcesz kupić spersonalizowany Usługi obróbki CNC wyprodukowany w Chinach? Youlin to zdecydowanie dobry wybór. Jesteśmy znani jako jeden ze znanych producentów i dostawców Usługi obróbki CNC w Chinach. Akceptujemy głównie działalność OEM i ODM, ponieważ oferujemy grupę konsultingową, pracowników z bogatym doświadczeniem, zarządzanie łańcuchem dostaw, różne rozwiązania i wyłącznie eksport.